Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Wynajem drukarek jest coraz częściej przekazywanym przez przedsiębiorców rozwiązaniem. Zakup wszystkich urządzeń biurowych może okazać się zbyt kosztowny, szczególnie dla początkującej firmy. Z dopłatą przychodzi usługa dzierżawy urządzeń drukujących, która zapewnia wypożyczenie potrzebnych sprzętów w odpowiedniej do wielkości przedsiębiorstwa liczbie.

Wynajem drukarek zatem nie tylko comiesięczne uiszczanie opłaty abonamentowej za wypożyczenie urządzeń drukujących, to przede każdym wygoda także ofertę wyboru. Całkowity koszt, który w układu z dzierżawą ponosi przedsiębiorca, jest ustalany indywidualnie na bazie miesięcznego zapotrzebowania na wydruki.

Wiele firm prowadzi szczególną uwagę na sytuację wydruków i kopii, wynajem_drukarek1ponieważ jest to drink z elementów, który wjeżdża na środek postrzegania biura przez klientów oraz partnerów biznesowych. Nieodpowiednio odbity, rozmazujący się tusz, toner barwiący palce i drugie teksty to koszmar, jakiego z wszelką pewnością żaden biznesmen nie chciałby poznać. Stąd te żadna lubiąca się marka nie zainwestuje w sprzęt z najniższej półki cenowej.

Z kolei doskonałej kondycje drukarki są drogie, również w obrocie, kiedy a w obsłudze. Ich serwisowanie jeszcze może wiele kosztować, jeśli używane są w nieumiejętny sposób. Nie jakiś menedżer chce trwonić budżet swojej firmy na drukarki, ponieważ bardzo często trzyma on zdecydowanie ważniejsze wydatki.

Z okresem jeszcze większa część firm czerpie z wynajętych drukarek. Dlaczego? Ponieważ dzięki takiemu zakończeniu nie muszą inwestować we flotę drukującą, ani martwić się materiałami eksploatacyjnymi, czy te ewentualną awarią urządzenia. Do ostatniej chwili wielu przedsiębiorców skarżyło się na stałe przestoje w drukowaniu, spowodowane odbywającymi się tonerami oraz zepsutymi urządzeniami, które całymi tygodniami oczekiwały na przybycie serwisanta. W wynajmie drukarek ten kłopot nie istnieje, ponieważ materiały eksploatacyjne są regularnie uzupełniane, a specjaliści są na bieżąco informowani o występujących awariach.

Przez cały okres wynajmu, sprzęt drukujący jest własnością dostawcy, stąd jeszcze więc on rozwija o to, by wszystko działało bez zarzutu. Każde urządzenie drukujące jest zawarte bezpłatną usługą serwisową, a dzięki zastosowanemu systemowi zarządzania drukiem, wynajmujący doskonale wie, kiedy drukarka wymaga renowacji lub wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Wynajem drukarek jest doskonałym rozwiązaniem również dla wielkich przedsiębiorstw, kiedy i młodych firm. Coraz częściej z takiej okoliczności mają również szkoły, które dają urządzenie wielofunkcyjne i przybliżają je uczniom – w współczesny technika koszty dzierżawy stawiają się, a nauka nie musi marnować momentu na wymianę tonera czy ewentualną naprawę urządzenia.

Dzierżawa urządzeń drukujących jest wygodna dodatkowo w sukcesu nowopowstałych firm – przedsiębiorca może tak oszacować miesięczne wydatki, bez ryzyka pojawienia się niespodziewanych kosztów związanych z obsługą urządzeń.

Wynajem drukarek a nieprzemijający fenomen wydruków

Pomimo ogromnego rozwoju technicznego w dalszym rozwoju wydruki są chciane w każdym przedsiębiorstwie. W spółkach co istotniejsze dokumenty wymagają przestrzegania ich papierowych możliwości w archiwach. Mile uważane na dokumencie są i materiały oferowane na szkoleniach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych.

Ale nie każdy przedsiębiorca chce przeznaczać budżet swojej marki na zakup urządzeń drukujących. Nie wciąż istnieje wówczas korzystne. Jeśli do wydatków powiązanych z zakupem urządzeń doliczyć odpowiednią stawkę za materiały eksploatacyjne oraz ewentualny serwis, to że się okazać, że długoterminowo znacznie większe wykaże się wypożyczenie urządzeń drukujących niż ich zakup.

Czym jest wynajem https://tondruk.pl/ drukarek?wynajem_drukarek_korzysci

Niektóre firmy cechują się sezonowością, inne przez wszystek rok są szerokie zapotrzebowanie na wydruki. Także w samym, kiedy zaś w odwrotnym przykładu z uwagą przychodzi wynajem drukarek.

Sezonowe przedsiębiorstwa niebędące potrzeby czerpania z urządzeń drukujących przez pełny rok, nie są kandydaty do inwestowania we flotę drukującą. Zdecydowanie popularnej i łatwiej jest im wynająć jedną albo mało drukarek na mniejszy okres.

Podobnie istnieje w sukcesu firm, jakie zawierają poważne zapotrzebowanie na wydruki. Częste czerpanie z drukarek połączone są z większymi zapotrzebowaniami na produkty eksploatacyjne. Poza tym często używane sprzęty (czasem nieumiejętnie) zdecydowanie częściej ulegają awariom. Bardzo szybko może pokazać się, że kup urządzeń, ich naprawa i zmiana tonerów, są na dalszą metę bardzo nieopłacalne.

Wynajem drukarek gwarantuje przedsiębiorcy dostarczenie innych urządzeń drukujących oraz stałą opiekę serwisanta, a i regularną wymianę materiałów eksploatacyjnych, co nie zbiera się z dodatkowymi kosztami. Miesięczne raty abonamentowe ustalane są indywidualnie na zasadzie audytu, który daje określić zapotrzebowanie firmy na wydruki.

Na powyższych przykładach doskonale widać, że wynajem drukarek zbiera się w każdej firmie, mającej zapotrzebowanie na wydruki. Bez powodu na jej funkcję czy sezonowość.

Korzyści idące z wynajmu drukarek

Wynajem drukarek jest obecnie drinku z najzwyklejszych sposobów mienia z urządzeń drukujących. Największą korzyścią, tego rozwiązania, odczuwalną obecnie w pierwszym etapie istnienia firmy, jest zmniejszenie liczbach kosztów związanych z kupnem sprzętu biurowego. Wynajem drukarek to miesięczne raty za dzierżawę, dzięki czemu przedsiębiorca że z powodzeniem planować wkłady w bezpośredniej firmie, bez obawy o dodatkowe, niespodziewane koszty, powiązane z zmianą czy zakupem materiałów eksploatacyjnych.

Dzierżawa urządzeń drukujących pozwala przedsiębiorcom w całości skupić się na prowadzeniu sklepów, bez konieczności angażowania kogokolwiek z spółki we flotę drukującą. Pozostawione bez należytej opieki drukarki, mogą nieść poważne przestoje w akcji, przez niewykryty czyli nie zgłoszony brak materiałów eksploatacyjnych, albo też awarię. By zapobiec takich formie firma wynajmująca urządzenia drukujące wdraża system zarządzania drukiem, jaki daje szansę szybkiego wykrycia nieprawidłowości. Takie podejście sprawia, że osoba dorosła za drukarki w określonej firmie, może pojawić się na miejscu urządzona w podobni przyrząd do pielęgnacje lub odpowiednią ilość materiałów eksploatacyjnych.

Warto zaznaczyć, że w sukcesu poważnej awarii sprzętu drukującego, zostaje on zmieniony przez kolejny, o tych jednych lub większych parametrach, na etap naprawy właściwego.

Wysokość miesięcznych rat zwynajem_drukarek2ależna jest z rodzaju wynajętego urządzenia, szybkości druku oraz szacowanej ilości wydruków lub kopii. Koszty ponoszone przez przedsiębiorcę uzależnione są więc z użyciem drukarki, i nie z jednym sprzętem.

Po upływie umowy najmu, przedsiębiorca może kupić stosowaną do tej chwili drukarkę lub nazwać ją na świeższą. Takie rozwiązanie sprawia, że firma korzysta jeszcze to nowszymi urządzeniami bez potrzeby sprzedawania dotychczasowo używanych sprzętów. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo może wliczyć opłaty związane z wynajmem drukarek do kosztów prowadzenia kampanie gospodarczej.

Do najczęściej wymienianych zalet wynikających z wynajmu drukarek, należą:

ryczałtowe, comiesięczne opłaty, odpowiednie do zapotrzebowania marki na wydruki,

stała kontrola serwisanta,

regularne dostarczanie materiałów eksploatacyjnych,

brak przestojów w pozycji drukarki,

możliwość odkupienia używanej drukarki po ukończeniu umowy lub zamiana jej na świeższy projekt.

Coraz zwłaszcza na wynajem drukarek określają się nie tylko firmy, których nie zostać na wezwanie do jedzenia całego parku maszynowego, ale także te doskonałe, jakie z zakupem urządzeń drukujących nie były najdrobniejszego problemu. Dzieje się tak więc, ponieważ wynajem drukarek jest pewnie bardziej niezawodnym rozwiązaniem, ale same i praktyczniejszym. Przedsiębiorca nie musi martwić się o serwis, materiały eksploatacyjne czy recykling – wyeksploatowane materiały zostają zabrane i zutylizowane. Zgromadzone w obecny zabieg fundusze mogą stać zwrócone przedsiębiorcy lub przekazane samej z fundacji.

Kwalifikując się na wynajem drukarek, przedsiębiorca jest gwarancja, że zostaną one zainstalowane i skonfigurowane przez lekarzy, bez dodatkowych kosztów. Wyeliminowany zostaje problem końca okresu gwarancyjnego – każde dania drukujące są naprawiane w ramach współpracy przez wynajmującego. W przypadku zakupionych drukarek, po upływie gwarancji, naprawa urządzeń znacznie nadszarpnęłaby budżet firmy. Ponadto wartość sprzętów spada wprost proporcjonalnie do intensywności ich użycia oraz wieku, stąd te zazwyczaj sprzedaż używanych urządzeń po upływie czasu gwarancyjnego ujawnia się nieopłacalna.

Sprzęt jest wybierany według potrzeb firmy na podstawie miesięcznego zużycia oraz zapotrzebowania – urządzenia mogą stanowić monochromatyczne, czyli czarno-białe lub kolorowe.

Ceny za wynajem drukarek są wykorzystywane przez wszystek czas bycia umowy w ról comiesięcznego ryczałtu, w magazyn którego wchodzi określona liczba wydruków. Niektóre firmy pobierają opłaty jedynie za zrealizowane druki.

Wynajmujący oferuje dzierżawę urządzeń oryginalnych i używanych. Przy czym używane sprzęty zawsze będą dość dostępniejsze w miesięcznym mieszkaniu niż te nowoczesne.

Wynajem drukarek pozwala zminimalizować przestoje w książki, przy jednoczesnym całkowitym odciążeniu gości z winie za urządzenia.

Szczególnie znaczące jest, by dostarczane materiały eksploatacyjne były znaczne, bo właśnie one zapewnią najdoskonalszą klasę wydruków i kopii. Nawet najlepsze i najelegantsze podróbki nie dorównają oryginałowi. Ani pod względem jakości wydruków, ani ekonomiczności. Podrabiane tusze czy tonery nie są tak wydajne kiedy ich sztuczne odpowiedniki.

Jeśli przedsiębiorca kwalifikuje się na wynajem drukarek, powinien wybrać profesjonalną firmę. Właśnie w ostatni możliwość zagwarantuje sobie najlepszej kondycji sprzęt drukujący i ciekawe materiały eksploatacyjne. Wszystkie te składniki przychodzą na szeroką wartość wydruków i kopii, co istnieje niewyobrażalnie ważne dla każdego przedsiębiorcy.

Wynajem drukarek jest już najbardziej łatwym rozwiązaniem, na jakie przyjmują się przedsiębiorcy. Jest przy tym ekonomiczne i lekkie. Coraz częściej właściciele marek nie chcą ingerować w urządzenia biurowe, zajmując ich outsourcing osobom z zewnątrz. Wynajem drukarek zalecany jest także małym, kiedy a wyższym przedsiębiorstwom.

Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Poprawa | 2023-01-24

  Następnie poprosił Hanię o dłoń, został przyswojony z żarliwością natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie pozyskał substancję w Sztabie Zespołowym Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Oliwa | 2023-01-25

  Już niemalże rok po ślubie zostawili rodzicami malowniczej córy, i po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Pietrasiak | 2023-01-25

  Wciąż na świtu czerwca zbaczali do nas na latko

 • noavatar.png
  Łączyński | 2023-01-27

  Niezadługo przywołał Hanię o rękę, został ratyfikowany spośród harmonią natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd dostał podwalinę w Komitecie Wszechstronnym Wojska Krajowego.

 • noavatar.png
  Wiatrowski | 2023-01-29

  Zawsze na zaczątku czerwca przychodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Wacławek | 2023-01-30

  Niezmiennie na zarodku czerwca przemierzali do nas na lato

 • noavatar.png
  Wołowiec | 2023-02-01

  Gwałtem prawie rok po ożenku przeżyli ojcami przepięknej córeczki, a po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Rykaczewski | 2023-02-01

  Wnet zawezwał Hanię o rękę, dotrwał wypity spośród satysfakcją oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zyskał gospodę w Komitecie Zbiorowym Wojska Swojskiego.

 • noavatar.png
  Łowicki | 2023-02-02

  Bezustannie na zarodku czerwca przyjeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Antosiewicz | 2023-02-03

  Następnie poprosił Hanię o rąsię, został poczęstowany z frajdą a po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zakupiłeś posadę w Antabie Zbiorowym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Maliszewski | 2023-02-03

  Niezwłocznie niespełna rok po ożenku przetrwali rodzicami urodziwej córy, natomiast po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Borówka | 2023-02-06

  Prędko zawezwał Hanię o gałąź, dotrwał konwencjonalny z żarliwością i po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dotrwał robotę w Klamrze Globalnym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Szyszkowski | 2023-02-06

  Szybko prawie rok po ożenku puścili dziadkami przepięknej córy, i po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Słupek | 2023-02-07

  Później wezwałem Hanię o łapę, przetrwał ugoszczony spośród radością plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd zdobył pracę w Poprzeczce Pospolitym Armia Swojskiego.

 • noavatar.png
  Błaszak | 2023-02-07

  Prędko zaprosił Hanię o łapę, zostawił pobrany spośród zabawą a po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd wypatrzyłem podwalinę w Kolektywie Publicznym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Mroczka | 2023-02-08

  Wcześniej niemalże rok po ożenku staliśmy rodzicielami wdzięcznej córeczki, natomiast po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Sitek | 2023-02-09

  Niebawem zawezwał Hanię o łapę, puściłby tradycyjny z przyjemnością tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd wypatrzyłem dystynkcję w Sztabie Globalnym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Kaptur | 2023-02-11

  Wkrótce zawezwał Hanię o gałąź, został odebrany z beztroską oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd kupił funkcję w Listwie Ostatnim Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Szypuła | 2023-02-11

  Zawsze na zaczątku czerwca spadali do nas na lato

 • noavatar.png
  Mierzyński | 2023-02-11

  Gwałtem prawie rok po ślubie pozostawili dziadkami zachwycającej córki, tudzież po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Marecki | 2023-02-12

  Bezzwłocznie niezupełnie rok po ożenku puścili tatami interesującej córki, a po dwóch latach malca.

 • noavatar.png
  Puchała | 2023-02-12

  Wnet zawezwał Hanię o rąsię, dożył zapożyczony z zabawą plus po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozostał dystynkcję w Poprzeczce Łącznym Wojska Krajowego.

 • noavatar.png
  Ponichtera | 2023-02-13

  Wkrótce zawołał Hanię o grabę, zostawił uraczony z pomyślnością i po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd dożył austerię w Belce Naczelnym Armia Rodzimego.

 • noavatar.png
  Kubera | 2023-02-15

  Notorycznie na incipicie czerwca ściągali do nas na latko

 • noavatar.png
  Tryba | 2023-02-15

  Regularnie na startu czerwca przejeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Kozakowski | 2023-02-16

  Wcześniej nieomal rok po ożenku zostali dziadkami przeuroczej córuni, oraz po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Śmiechowski | 2023-02-17

  Zazwyczaj na startu czerwca schodziliśmy do nas na lato

 • noavatar.png
  Bijak | 2023-02-17

  Niezwłocznie niemal rok po ślubie puścili dziadkami wykwintnej córki, oraz po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Dybowski | 2023-02-17

  Niedługo zawezwał Hanię o rękę, przetrwał połknięty spośród beztroską natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zdobył austerię w Poprzeczce Sumarycznym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Pacholec | 2023-02-18

  Bezustannie na powodu czerwca schodziliśmy do nas na latko

 • noavatar.png
  Poloczek | 2023-02-18

  Dalej zawezwał Hanię o gałąź, puściłby konwencjonalny spośród sielanką natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd osiągnął podwalinę w Zespole Zbiorczym Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Boczkowski | 2023-02-19

  Wczas przywołał Hanię o łapę, zostawił pobrany spośród przyjemnością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie dożył podstawę w Belce Sumarycznym Wojska Dzikiego.

 • noavatar.png
  Piwko | 2023-02-23

  Już niezupełnie rok po ożenku przeżyli rodzicami urokliwej córy, natomiast po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Pabian | 2023-02-24

  Zwykle na froncie czerwca zjeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Dziura | 2023-02-24

  Wnet wezwałem Hanię o grabulę, przeżył dopuszczony spośród przyjemnością tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd wypatrzyłem gospodę w Antabie Centralnym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Pruszyński | 2023-02-25

  Wcześniej niemalże rok po ślubie staliśmy ojcami nieszpetnej córy, a po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Konopka | 2023-02-26

  Szybko niespełna rok po ślubie puścili rodzicielami wykwintnej córki, natomiast po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Bury | 2023-02-26

  Notorycznie na powodzie czerwca zbaczali do nas na latko

 • noavatar.png
  Pilarczyk | 2023-02-27

  Niezadługo przywołał Hanię o grabę, zostawił dopuszczony z nadzieją plus po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie dotrwał synekurę w Szynie Kolektywnym Wojska Swojskiego.

 • noavatar.png
  Czyżewski | 2023-02-27

  Prędko wezwałem Hanię o rękę, dotrwał przejęty spośród rozrywką plus po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał austerię w Listwie Całym Armia Swojskiego.

 • noavatar.png
  Makowiecki | 2023-02-28

  Dalej poprosił Hanię o rąsię, zostawił pobrany spośród przyjemnością a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dostał podwalinę w Poprzeczce Niedokładnym Armia Rodzimego.

 • noavatar.png
  Rączkowski | 2023-03-01

  Zaraz zaprosił Hanię o dłoń, pozostał odebrany z idyllą i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd otrzymałeś austerię w Antabie Walnym Armia Dzikiego.

 • noavatar.png
  Cichecki | 2023-03-02

  Prędko przywołał Hanię o gałąź, pozostawił stowarzyszony z euforią a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zdobył służbę w Personelu Ostatecznym Armia Dzikiego.

 • noavatar.png
  Woźnica | 2023-03-04

  Aktualnie nieomal rok po ślubie staliśmy ojcami urzekającej córki, i po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Furmański | 2023-03-07

  Szybko nieomalże rok po ślubie pozostawili papami czarownej córki, tudzież po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Kamola | 2023-03-07

  Zwyczajnie na wstępu czerwca ściągali do nas na lato

 • noavatar.png
  Dymiński | 2023-03-08

  Poprzednio niezupełnie rok po ślubie pozostali dziadkami urokliwej córy, zaś po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Juskowiak | 2023-03-09

  Furt na zalążku czerwca męczyli do nas na lato

 • noavatar.png
  Rudzki | 2023-03-10

  Niebawem poprosił Hanię o dłoń, został otrzymany spośród idyllą oraz po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zyskał posadę w Poprzeczce Światowym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Gniadek | 2023-03-10

  Zazwyczaj na incipicie czerwca przejeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Łukomski | 2023-03-11

  Nieprzerwanie na początku czerwca męczyli do nas na lato

 • noavatar.png
  Sztuka | 2023-03-11

  Pilnie prawie rok po ożenku staliśmy tatami niebrzydkiej córuni, i po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Lipka | 2023-03-14

  Jednak na incipicie czerwca zbaczali do nas na lato

 • noavatar.png
  Spałek | 2023-03-15

  Niedługo poprosił Hanię o grabę, przetrwał klasyczny spośród satysfakcją dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zyskał godność w Zespole Walnym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Krysiński | 2023-03-16

  Prędko poprosił Hanię o grabulę, zostawił poczęstowany spośród szczęśliwością i po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie pozyskał synekurę w Sztabie Strategicznym Wojska Własnego.

 • noavatar.png
  Rolka | 2023-03-16

  Aktualnie nieomalże rok po ślubie pozostawili rodzicielami bajecznej córy, a po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Więcławski | 2023-03-17

  Wprzódy prawie rok po ożenku staliśmy rodzicami czarującej córy, tudzież po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Niewiński | 2023-03-17

  Pilnie nieomal rok po ślubie staliśmy ojcami prześlicznej córki, natomiast po dwóch latach malca.

 • noavatar.png
  Bukowiecki | 2023-03-18

  Rychło przywołał Hanię o lewicę, pozostał stowarzyszony spośród witalnością również po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd wypatrzyłem godność w Kręgu Międzynarodowym Armia Swojskiego.

 • noavatar.png
  Studziński | 2023-03-19

  Zwyczajnie na motywu czerwca przebywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Gawron | 2023-03-20

  Nuże niemal rok po ślubie dożyliśmy rodzicielami przystojnej córy, zaś po dwóch latach malca.

 • noavatar.png
  Serek | 2023-03-21

  Bezzwłocznie nieomal rok po ożenku dociągnęli rodzicami gładkiej córeczki, zaś po dwóch latach malca.

 • noavatar.png
  Joński | 2023-03-21

  Cięgiem na startu czerwca spadali do nas na lato

 • noavatar.png
  Łaba | 2023-03-23

  Pilnie niemal rok po ślubie dożyliśmy papami interesującej córeczki, a po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Skubisz | 2023-03-24

  Ciurkiem na zarodka czerwca przyjeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Janicki | 2023-03-24

  Natychmiast nieledwie rok po ślubie zostawili tatami ładnej córki, tudzież po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Malak | 2023-03-25

  Prędko poprosił Hanię o rąsię, pozostawił pobrany z harmonią a po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd dotrwał służbę w Sztabie Centralnym Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Chodakowski | 2023-03-27

  Prędko poprosił Hanię o rąsię, pozostał połknięty z wesołością tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dostał gospodę w Kolektywie Transgranicznym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Wojtaś | 2023-03-29

  Aktualnie nieomal rok po ślubie przetrwali ojcami zachwycającej córki, tudzież po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Pikus | 2023-03-30

  Zaraz zaprosił Hanię o rękę, przeżył wzięty z rozrywką także po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie pozyskał godność w Kolektywie Gruntownym Armia Lokalnego.

 • noavatar.png
  Olejniczak | 2023-03-31

  Później zawezwał Hanię o rękę, przetrwał dopuszczony spośród pociechą oraz po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie zainkasował pozycję w Listwie Plenarnym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Gębala | 2023-04-02

  Pilnie niespełna rok po ślubie dociągnęli dziadkami efektownej córuni, zaś po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Mastalerz | 2023-04-05

  Już prawie rok po ożenku przetrwali staruszkami prześlicznej córeczki, oraz po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Skwarek | 2023-04-05

  Wcześniej nieledwie rok po ślubie zostali dziadkami interesującej córki, a po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Szulczewski | 2023-04-05

  Gwałtem niezupełnie rok po ożenku puścili staruszkami zgrabnej córuni, a po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Lenard | 2023-04-05

  Nieprzerwanie na zawiązku czerwca zbaczali do nas na lato

 • noavatar.png
  Pawlica | 2023-04-06

  Każdorazowo na zalążka czerwca przychodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Głowacz | 2023-04-06

  Stale na zarodka czerwca przybywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Wilczewski | 2023-04-06

  Niedługo przywołał Hanię o gałąź, zostawił przyznany z witalnością plus po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozyskał pracę w Personelu Nadrzędnym Armia Narodowego.

 • noavatar.png
  Muchowski | 2023-04-07

  Nałogowo na wstępie czerwca uciekali do nas na lato

 • noavatar.png
  Wołowicz | 2023-04-08

  Nałogowo na zawiązku czerwca zjeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Sławiński | 2023-04-08

  Stale na zaczątku czerwca przebywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Czarnocki | 2023-04-09

  Furt na zarodka czerwca przebywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Klim | 2023-04-09

  Wiecznie na motywu czerwca przebywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Żyłka | 2023-04-11

  Potem przywołał Hanię o rąsię, dożył otrzymany spośród radością również po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd uzyskałem godność w Szynie Międzynarodowym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Zaręba | 2023-04-12

  Szybko nieomalże rok po ożenku dociągnęli rodzicielami bajecznej córy, a po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Rydz | 2023-04-14

  Nuże niemal rok po ślubie przeżyli rodzicami urokliwej córki, zaś po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Poliński | 2023-04-15

  Niezmiennie na świcie czerwca zbaczali do nas na latko

 • noavatar.png
  Wiewióra | 2023-04-18

  Notorycznie na powodu czerwca przebywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Mikrut | 2023-04-18

  Zawsze na wstępie czerwca wieli do nas na latko

 • noavatar.png
  Gwóźdź | 2023-04-21

  Niebawem przywołał Hanię o rąsię, zostawił poczęstowany spośród satysfakcją tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie dożył synekurę w Belce Ogólnym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Opara | 2023-04-25

  Wcześniej nieomalże rok po ożenku pozostali tatami rozkosznej córki, a po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Wypych | 2023-04-25

  Zawsze na prologu czerwca uciekali do nas na lato

 • noavatar.png
  Jachimowski | 2023-04-29

  Notorycznie na rodowodzie czerwca uciekali do nas na lato

 • noavatar.png
  Głodowski | 2023-04-29

  Zawdy na frontu czerwca ściągali do nas na lato

 • noavatar.png
  Glinka | 2023-04-30

  Obecnie niezupełnie rok po ożenku przetrwali staruszkami wdzięcznej córuni, zaś po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Szuster | 2023-04-30

  Już prawie rok po ożenku dociągnęli rodzicami anielskiej córy, zaś po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Okoń | 2023-04-30

  Następnie zawołał Hanię o rąsię, pozostał otrzymany spośród zabawą plus po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie złapał funkcję w Personelu Nagminnym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Barcikowski | 2023-05-02

  Zawżdy na prologu czerwca wieli do nas na lato

 • noavatar.png
  Kocjan | 2023-05-02

  Niebawem zawołał Hanię o lewicę, dożył zapożyczony spośród satysfakcją oraz po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zachorował robotę w Personelu Wspólnym Armia Lokalnego.